Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz helkis #309 üzenetére

    A ramok olyankor 1000-ről 800-ra ugranak vissza(1:2).Tartós tesztek voltak(nagyon unom ám őket:),azzal nincs gond)Bios meg..Az új Bios gyengébb,az előtte lévő fos,igy az1,2-es ver. a nyerő.A lap amúgy tökéletes,semmi bajom vele.Memó,cpu detto.Csak azt nem értem,hogy lefelé miért nehezebb visszaállni neki.
    Nálad?Mi a helyzet?Vagy még a 6xxx van bent?Ja!S ez is badarság,hogy amelyik procik nagyot mennek,azok kis feszen egyre gyengébbek,s ha nagy feszt adsz nekik,később több kell nekik az alsó tartományokban.Ez 1xüen nem fedi a valóságot.Ez a proci megy 4060-at,tartóüsan 3,95-öt,s ehez 1,68-1,74V kell neki(meg is kapja:) )
    S alul..1,176-on megy 2900-et...terhelve(bios 1,225V)S a Vdroop..Zájec-nek volt igaza!Jó ha van!Az IB9-nél sokkal kisebb volt.Ahogy mentem magasabbra ,el is tünt.S a vége..Ott 1,6V-volt a max,s ha Biosba megadtam neki,akkor ténylegesen 1,62V -ot kapott!!Ezzel ment 3,81-et.Itt nagy,helyenként nagyon nagy,de hiába esik vissza 1,225-ről 1,176-ra(terhelve)simán viszi azt amit a másikban 1,225-ön.
    Csinálj már teszteket a 2160-assal!Kíváncsi vok,hogy mit megy a Q716A!!!
    (Nálam nagy kül.-ség van a deszkáknál is.Egy havernál u.az a cpu 2,4Asrock,3,2Giga,3,4 Abit)

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák