Új hozzászólás Aktív témák

  • BerenyiI

    csendes tag

    Hello! Lenne egy pár kérdésem. Pénteken vettem egy e2160-t és van egy pár furcsa dolog amit nem értek. Elöszöris gyári intel hütőt kaptam kölcsön addig amig nem jön meg az új azt 360fsb-t tudtam stabilan elérni 1,4850 volton (a cpu-z és a everest 1,46 voltot írt) az alaplapom asus p5b deluxe. A hőmérséklet 80-82 fok volt, zárt házba. Ma megjött a hütés, éppen most tesztelem be. thermaltake bigtyp 120vx -t vettem egy ismeröröm tanácsára. eleg pöpec kis darab, csak qrva huzós volt az ára, majdnem annyi mint a proci. :(( (hihetetlen) az alja eleg szutyok volt ezért felpoliroztam 600as vizes csiszoloval, nagyobb most nem volt itthon, de ahogy kinézett attól 1000x simább lett. ugyan azt a 360fsb-t 1,4500 volton (cpu-z 1,41) stabillá tette a hütő 57-59 fokon megy most. Namármost, hiába teszem én fel 1,55-re a voltot, vagy bármekkorára akkor sem indul el az xp, csak elkezdi tolteni es lefagy, bar 1x betoltotte de lefagyott az orthos 2mp után.. ez miért lehet :F :F És azt sem értem hogy miért nem megy pl 360x8... nem indul el a gép vele, pedig csak a szorzot vegyem lentebb 1el.. gondoltam megprobálom a 8x400-at de meg a 8x360 sem megy! :( :( segitsetek már, hogy mi lehet a baj... nincs 5letem...

    kezdő vagyok még ennél a processzor családnál..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák