Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • celf

    őstag

    válasz neger1607 #212 üzenetére

    errol van szo, eppen irni akartam, hogy uj xp oszt szevasz. nekem is ugyanigy szorakozott a 0202 usb, es vegul csak az xp-t kellett ujrakuldeni, hogy aldana meg a jo isten mind a ket kezevel creativékat.
    A TC electronikot meg nem hiszem hogy barmiben is felulmulna az emu.

    Akik Gameleshez akarjak az Emu-t: jatekra ugyanolyan jo mint barmelyik sima sztereojack kimenetes soundblaster. Nekem anno volt egy Sounblaster Awe 64-em, es kijelenthetem, hogy nemsokban eszreveheto a kulonbseg (jatekoknal)
    Akik HDxxx meg stb nagyobb meretu fulest akarnak radugni a kulso emu 0202-re azok felejtse el. Az a fuleserosito ami az emuban van az nem eleg. Meg lehet nezni az adatait az emu oldalon. Egy normalis fuleshez fuleserosito kell. keszpassz.

    Az emu hangkartya elsosorban felvetelhez jo. zeneszeknek. mert tenyleg az arkategoriajahoz kepest nagyon szepen szol (befelé). Kifele sem rossz, de ha nincs egy normalis erosito, mixer, hangfal odakint akkor nagyon valoszinu, h nem fogsz kulonbseget eszrevenni, sot nagyobb a valoszinusege, hogy csak szarabb lesz, mert sokkal realisztikusabban fog szolni, ez alatt nem azt kell erteni, hogy majd ugyerzed mintha a fejeden ment volna at a golyo amikor headshotot kapsz, hanem egyszeruen csak a szar mp3 szarul fog szolni, a szar recsegos divx hang megjobban fog sisteregeni, mert nincsen digitalis szinezes stb.

    Nade amit en akartam kerdezni: milyen fuleserositot ajanlanak az okosok egy 80ohmos beyerdynamichoz.
    Illetve a csoves hangzas az miert is nem tetszhet valakinek? Foleg valaki olyas ambernek aki amugy analogbarát (frankie!)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák