Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz kolokol1 #409 üzenetére

    A tekerőke maximuma arra van, ha valami más mikrofont(/hangszert) dugsz rá aminek alacsonyabb a jele, jobban lehet erősíteni. Nekem egy Shure Beta58 mikrofon volt rajta és maxon se torzított ha távoli halk hangokat fogtam(madár beszélgetést vettem az éjjel közepén), csak felerősítette a finom jeleket, de mikor beszéltem közelről akkor már az is picit torzult, ez így van rendjén. A Squire BulletStrat elektromos gityóm is olyan 20-25 körül jó, onnen felfele torzít. De ez az érték tökéletes. Megfelelően hangos. Sajna nem vagyok otthon hangtechnikában, vagyis masterelésben meg ilyenek, de szerintem ez így tökéletes. Ha felveszek hangot és azt effektelem progival akkor a végeredményt egy zenei alapra rádolgozva jól szól. Se nem halk, se nem hangos(ha hangos is akkor a zenei alap volt alacsony jelű). Nem ismerem a fruity loops-t, de lehet érdemesebb lenne kifejezetten gitárra kitalált progit használnod, van sok(Guitar fxbox, Guitar rig...). Vannak VST-k is. Vagy egy komoly progival felvenni a hangot, mint pl Audacity.
    Ez a másik dolog ez a direct monitoros bénázás, meg nem valami megnyugtató. Nincs rá ötletem, nekem hardver gyanús.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák