Új hozzászólás Aktív témák

  • neilszab

    őstag

    válasz benedekco #367 üzenetére

    Hát, ez most kicsit elbizonytalanított, ezt találtam róla nemrég:

    "Tökéletes hangzás nem otthoni használatra

    Az EMU kártyáit nem különösebben otthoni használatra tervezik, hiszen jellemzően az nincs bennük/hozzájuk, amit az átlag felhasználó keresne: EAX, távirányító, komplex Windowsos támogatás (equalizer /magas-mély kiemelés/).
    Ezek a kártyák főképp arra jók, hogy felvegyenek és lejátsszanak tökéletes minőségben, úgy, ahogy azt felvették, ahogy azt szánták.
    Az EMU 0202-esre is ez jellemző: a bemeneteket lehet külön-külön erősíteni, némítani, a kimenetre keverni, fülhallgatóval monitorozni a jelet, de ennyi, ennél többet nem szabad várni tőle.
    A Windowsos támogatás nagyon gyenge, a hangerőt is alig-alig lehet állítani (például nem lehet nullára tekerni a Master hangerejét, akkor is szól valamennyire).
    A jel/zaj arány viszont döbbenetes, egy Event monitor hangfallal síri csendben vannak (néha úgy tűnik, mintha nem is lenne bekapcsolva).
    Az EMU 0202-est nagyon ajánlom mindenkinek, akinek teljesen tiszta hangzás kell, de aki rendszeresen játszik, házimozizik, nem fogja előnyét látni, mivel amúgy nagyon-nagyon fapados a kezelése!!
    (ja: ez a második darab, az első be sem kapcsolt, még aznap cserélték)"
    by adam

    Igazából egyelőre még nem vagyok képben pontosan mi a az EAX és hogy én azt használom-e egyáltalán, de az itt leírtak alapján azért egy jóadag szívást kezdek feltételezni, ha teljes értékű PC-és hangkártyaként akarnám használni.

    Mezei PC mikrofont nem tudok ezek szerint rákötni (Skypehoz, Ventrihez), nincs Windows EQ, nincs EAX.... hmm-hmm :U

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Új hozzászólás Aktív témák