Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz rongyi #356 üzenetére

    -Erősítőt írtam is. Ez egy batár 2*100W-os(sinus-ban tudja ezt) Castone végfok. A hangkarit nem hívom annak, persze van fejhallgató erősítője, de ettől még nem tekintem erősítőnek ezt a kütyüt. Ja és ennek a hangkarinak nem kell külső táp. Az USB-n keresztül leszedi magának a sápot. Az emunak a sima kimenetét teszem az erősítőre, ettől független a füles kimenet.

    -Igen, azzal a driverrel használom. Igaz w7 x64 alatt. A drivere semmit sem tud, csak vezérelni az eszközt. Szóval pl a realtek-es integrált szarok driverei messze felül múlják tudásban. De asszem itt nem ez a fő szempont.

    Ennyi a drivere. A device-nál állíthatod be, hogy melyik emu eszközt (0404, tracker pre...) szeretnéd buzerálni (feltéve, ha több van). A sample rate-et meg úgyis az a rpogi fogja beállítani amelyik épp használja az eszközt. A többi karinál ebben az ablakban jóval több opció van. De a 0202-nél csak ennyi.
    Külön ASIO drivert nem használok, mert ez az is egyben. Mellesleg próbáltam már csak a hecc kedvéért az ASIO4ALL-al, de tök értelmetlen... azaz a nagy furcsaság, hogy ha bent van ez a kari is, akkor akármelyik másik hangeszközt le tudom vinni 10ms-es késleltetésre (mármint az asio4all-al)

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák