Új hozzászólás Aktív témák

  • hagyma8

    csendes tag

    na, köszönöm a válaszokat!
    benedekco:
    olyan a dugója mint a 2dik kép, de a fali dugasz meg olyan mint az első. de mivel alul felül van ennek is kis biszbasza, ezért gondolom rendesen földelt. szétszedni nem fogom, mert annyi lenne neki. de mondom kipróbáltam másik dugóval, régebbivel ami rendes, és avval is zajos volt.
    a 13-14 ms-ra: ez nem azt jelenti h élőben, ha csak egy vsti van bent akkor nem menne 5-7 ms-ra. hanem ha csinálok egy dalt amiben van mondjuk 5 vsti és akarok rájátszani, akkor recseg, nem jön ki rendesen a hang, csak ha ennyire állítom. meg az is fura h az input és output latency között kb 5 ms a különbség, mig a pci-os emum-nál szinte ugyanakkora.

    schawo:
    winxp-vel használom mert a midibillemhez nincs se vistás driver, se win7 alatt nem megy. nemtudok ez ellen mit tenni, rákényszerültem :)
    látom h letoltad a samples-t 64-re. úgy nekem is menne :) de az a baj h minimum 384 sample kell, mert alatta recseg ha van bent több vsti. ha van mondjuk 1 zongora, az van h egyszerre 40-50 mintát használ (??? fingom sincs hogy , de kiirja h ennyit :)) kitapasztaltam h kb akkor nem recseg ha 384-re állítom. ekkor a latency 22 ms az asio4all-al!!!! míg a szimpla drivernél kitapasztaltam h 13-14 msnál már nem recseg. ebből vontam le a következtetéseimet. persze lehet h minden más lenne ha reasont használnék win7 alatt :) de nuendo(ugyanaz mint a cubase) megy xp alatt, úgyh erre kéne megoldást találni. de annyira nem is zavaró az a pár ms :) inkább a zaj, de az nagyon. azért vettem laptopot h ne a 30 kilós pc-t kelljen szállítgatni fellépésre, erre meg zajos, és szállítgathatom a méteres nehéz pct.

Új hozzászólás Aktív témák