Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricko

    tag

    Üdv. mindenkinek!

    Kérdéssel forduloknék hozzátok. Van egy haverom aki lemezeket árul.
    Szerzett gyárból szitázatlan dual-os Sony DVD-ket, 8x-an írhatók.
    Vettem tőle 5-öt kipróbálni.

    6.6-os Nero-m volt fönt elkezdtem vele felírni két játékot, közben szólt a Jet Audio-ban a zene, így hagytam ott a gépet. Amikor visszamentem 72%-nál kiírta a hibát.
    Hmm...gondoltam régi a Nero, felrakom a 7.9.5.0-sat, majd ugyanazt az anyagot elkezdtem felírni ismét legkisebb 4x-szeres írási sebességgel, úgy mint először is, de a zene megint szólt. Mikor vissza értem ment a képernyőkímélő, a zene akadozott az író medig össze vissza villogott, -> Ctrl+Alt+Del de semmi reakció, így Reset.
    Na mondom akkor biztos a zene miatt csinálja (pedig amikor sima DVD-R írok akkor mindig szól alatta és még mást is csinálok és mindig hibátlanul ír). Így elindítottam ismét de már nem szólt a zene. Amikor visszamentem megnézni hol tart ismét ment a képernyőkímélő az írás leállt és már nem jött vissza a Windows....ismét Reset.

    Nem mertem többet írni, így másnap öcsém íróján (Pio 110) próbáltam meg. Kikapcsoltam a képernyőkímélőjét. Nála csak 2,4x-res sebességgel lehetett írni, de 42 perc alatt megírta hibátlanul (vissza ellenőrizem).

    Gondoltam megpróbálom magamnál is, hogy kikapcsolom a képernyőkímélőt. De ekkor már egy másik játékot írtam. És láss csodát...ott ültem végig felette és 4x-resen 28 perc alatt megírta tök hibátlanul.

    Vissza ellenőriztem a 3 elírt lemezt mindegyiknél u.azon a pontnál állt meg az írás.

    Most komolyan a képernyőkímélő tett be neki, vagy csak azt az adatot nem tudta megfelelően felírni vmilyen okból? (kipróbáltam, ha DVD-R írok és bejön a képernyőkímélő nem ír el semmit) :F

    Szerk.: Ja, egy Asus 1612BL íróm van, most frissítettem rajta a firmware-t egy héttel ezelött. De ez benne van a konfig leírásomban is... :U

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák