Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz wassermann #1 üzenetére

    Szép jó napot mindenkinek :)

    Tudom régi hozzászólás, de hadd mondjak eme hozzászólással kapcsolatosan valamit:

    Nagyon jó kis írás, pláne nekem így tisztában vagyok vele milyen kell, nagyon jó írás tényleg :K :R

    Amit szóba hozol hogy: kábel tv-hez jó, gondolom arra célzol ha valakinél bent van a kábel tv, és nem azt akarja használni amit a kábel tv szolgáltató ad hanem külön vesz eszközt, én erre azt mondom hogy totál esélytelen, úgysem fogadják el, ( legalábbis én szerintem) ha el is fogadják nagyon nagy cirkusz árán, mert szerintem ragaszkodnak ahhoz amit ők adnak.

    Jelenleg nálam bent van a kábeltv, ők adták a set top boxot (remélem jól mondom), én nem is kacérkodtam a gondolattal hogy nem elfogadni amit ők adnak hanem venni külön, én ha veszek akkor olyat amivel ,,esetleg,, ingyenesen fogni a kódolt csatornákat, csak nem tudom hogy letiltsák-e a készüléket?

    Mert én jobban csak az Amikot láttam ilyennek, és az piszkálja a csőrömet hogy ha én is vennék dekódert, ha csak a szabad csatornákat akarom fogni, ugyanott vagyok ,,majdnem,, mint amennyibe kerül az Amiko legolcsóbb változata

    Remélem tudtok nekem segíteni :)

    [ Szerkesztve ]

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák