Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz Rypejakten #864 üzenetére

    Én amíg a dubot nem ismertem, kb csak metált hallgattam. (2012 elejéig!) Aztán engem is elért a Skrillex-korszak, amikor én sem zárkózhattam el a dologtól és belehallgattam (pedig az az elvem, hogy ami mainstream, az nem lehet jó, így ki se próbálom). De belehallgattam, és már másodjára is tetszett vmiért. Aztán egyre jobban "tisztult" a fejemben és állt össze Skrillex zenéje, és mivel dubstepnek nevezték, én is elkezdtem erre keresni, ahol is megtaláltam az UKFDubstep csatornát. Már akkor is éreztem, hogy ez az a zenei stílus, amit mindig is kerestem, de eddig soha nem találtam meg. Ráfüggtem, napi 5 -6 órákat hallgattam (most is, de most már más elektronikus zenét is). 2012-ben Skrillexet kicsit megunva hasonló, de tökéletesített "skrillex" stílusban Zomboy lett a kedvencem, majd folyamatosan "haladtam visszafelé az időben igazából, és most inkább a 2009-es, 2010-es dubstepért rajongok. (Datsik, Flux és még sokan mások)

    Koncerten egyszer voltam, Zomboyon, Campus Fest-en, óriási volt, remélem jövőre is lesz vmiféle dubstep, vagy legalább keményebb electro house.

    Álljanak itt kedvenc előadóim teljesség igénye nélkül: Gemini, Zomboy, Delta Heavy, Datsik, Flux, 501, Feed Me, Krewella, Bar9, Nero, Zeds dead

    Egyébként én csípem a trap-et is, de néha "minden szemetet beleraknak" a hangképbe. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák