Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Olvasom az index fórumot, az ottani hsz.-ből van 1-2 ami kicsapta a biztit nálam. Nem akarok szó szerint beidézni, de amikor leírta az Ombre, hogy ez a műtét nem is akkora para, túl van hypolva, meg kisfaszom, akkor könnybe lábadt a szemem.

    Akkor lássuk így a 6.-ik napon, én hogy látom:

    26.-án szerdán műtét, az ott kapott koktéltól kb. azt sem éreztem volna, ha a délelőtt 10 órás mandula után, mondjuk délután 2 kor kiveszik egy bordám. Nyáladzás folyamatosan, kb. így.

    27.-n reggel vizit után haza. Friss az élmény, figyelnem kellet a metrón, a vonaton, semmi dráma.
    Enni nem akartam, inni egészen sokat. Délután felé kiment minden fájdalom csillapító, elő a Cataflam V-t.
    Innentől gyakorlatilag 4-5 óránként szedem, mert ha próbálok hőst játtszani, konkrétan nem bírom lenyelni, még a vízben felodott tablettát sem.

    28.-n konkrétan nem ért véget azóta sem, a 27.-e, óta 2-3 órákat alszok max.
    Nem tudok enni-inni-nyelni a Cataflam nélkül, napi 5 szemen élek, a maximum 3 helyett.
    Ahogy olvastam, itt a terápiás adag max 200mg, én napi 250mg tolok.
    Tehát aki azt írja, hogy ez nem is olyan gáz, és nem érti, más miért "drámázik", az vagy fütyül, és hazudik, vagy fakír volt anyja-apja. Esetleg nem érez fájdalmat.

    Nem tudom pontosan leírni, hogy milyen érzés, de kb. az izzó pinpong labda előtte a torkod mondjuk wasabi krémmel kezelve, valami ilyesmi.

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák