Új hozzászólás Aktív témák

  • DIEGO15

    őstag

    Tegnap végre volt időm rendbe szedni a boxomat. Ment rá a dietpi, hasít mint a szél. Ilyen gördülékeny soha nem volt előtte, szóval tudom ajánlani mindenkinek.

    Dobtam a jellyfin-t, "helyette" a filebrowser-t használom. Amolyan szegény ember média szervere :D Most a következők futnak atom stabilan: samba, minidlna, qbittorrent, filebrowser, swag.

    stigma Köszönöm a qbittorrent tanácsot. Tegnap azt is leteszteltem alaposan. Átlag 120 mbit/s a letöltés,de gyakran elértem a 150mbit/s sebességet. Ég és föld a transmission-hoz képest, azzal 60mbit/s fölé nem tudtam menni.

    Szendvedtem egy sort a wireguard-al is. Kővé fagyasztotta a boxomat. Teljes reinstall kellett utána, ezért egyelőre napolom a vpn témát :D

    Volna egy kérdésem is. Frankón megy a swag duckdns-el, de kicsit zavaró, hogy minden böngésző reklamál, hogy az ssl tanúsítvány önaláírt. Van arra ingyenes mód, hogy másképp oldjam meg az ssl tanusítvány? Pl a cloudflare szóba jöhet? DDNS-re nincs feltétlen szükségem, mert statikus ip-m van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák