Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Hali, habár nem igazán központé a téma de ide is bedobom hátha tudtok segíteni:

    Erre van valakinek ötlete? Link
    Cloudflare + vásárolt domain namecheap-en.
    Minden frankó megy már egy jóideje, de csak DNS módban, viszont én a Proxied módot eröltetném, mert ha bármi hackelés történne a Cloudflare megvédne.
    Az itt leírtakat végigpróbáltam, az qbittorrent és nextcloud oldalam csigalassan jön be.

    DNS és Proxied mód váltás között egy böngésző cache-t ürítettem, és pár perc elteltével mennie kellene de sajnos nem megy.

    Van valakinek ötlete?

    Ezeket próbáltam ki eddig, amikeg leírtam plusz:
    - Cloudflare alól már töröltem a domaint,, vártam 2 napot hozzáadtam
    - onzo cldouflare DNS esetén új Zone-t is létrehoztam de semmi. IP befrissül de minden csigalassu
    - Zone-t töröltem, ddclint-et konfiguráltam azzal is megy minden, az oldal bejövetele csigalassú.
    - a szükséges konténereket frissítettem (onzo és ddclient) probléma nem oldódott meg.

    Ip-ket amikor proxyied módban néztem akkor az alábbiakat dobta a pingre:
    - stigmatech.com: 104.XX.84.37
    - qbittorent.stigmatech.com: 104.XX.85.37
    - nextcloud.stigmatech.com: 104.XX.84.37

    Van bárkinek bármilyen ötlete mit tehetnék még, mert cloudflare fórumban nem igazán voltak segítőkészek.
    Amiket még néztem valahol meg lehetne adni Cloudflare IP range-t, de ennek utánanézek, illete proxied módban Error 522-es hibával szokott elszállni aminek már utánakerestem és a google-s találtatok első 5 oldalján lévő megoldásokat végignyálaztam , kipróbáltam de nem segített.

    Egyenlrőe visszaálltam DNs módra sajnos, mert más megoldást nem találtam, így ha most pingelnétek akkor a 79-el keződőt látnátok.

    [ Szerkesztve ]

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák