Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    Üdv!
    Tegnap létrehoztam egy Docker konténert, és bele került ~90GB adat. Valami elszúródott a volume mappingnál, és nem oda rakta az adatot, ahova kellett volna - vagyis igazából fogalmam sincs hova rakta. Azóta újra létrehoztam a konténert, most jól működik ,de eltűnt ez az adat, és nem tudom hol van - ami nagyobb probléma, hogy foglalja is a helyet a rendszerpartíción.
    Kerestem már mindenhol, de egyszerűen nem találom.
    ncdu szerint a Total disk usage: 51,7 GiB (nagyjából ugyanezt kapom sudo du -sh /* eredményeként is), viszont a df -h 159G-t ír foglaltnak.
    Hogyan találhatnám meg ezt az adatot? Próbáltam find-al a fájlnevekre keresni, de nem lett meg. Trash/lost+found mappákban nincs. sudo lsof | grep DEL ad vissza 99 fájlt, de egyiknek sincs köze hozzá. A docker system df szerint~25GB-ot foglal minden, ami reális. Reboot után se tűnik el.
    Esetleg valakinek van tipp, hogy merre keressem őket?
    Ubuntu Server 20.04.1, Docker 19.03.3, a konténert Portainer 2.0.0-val hoztam létre.

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák