Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• daninet

addikt

válasz stigma #1099 üzenetére

Köszönöm a választ.
    Unraid szerverem van, azon fut a docker. Ezért volt 0 a PUID mert ott root-ként futnak ezek, csak egy felhasználó van ha kilistázom.
    Az idrive-nak van egy linux scriptje, rendes appja nincs, gyakorlatilag ezek az összetákolt dockerek azt próbálják futtatni. Sajnos nincs jó docker csomag ehhez a backuphoz.

Őszintén, nekem ez már határeset meghaladja a képességem, a linuxszal minden interakcióm olyan, hogy "csak másold be ezt a 3 sort" és mind a háromra hibákat dobál amit fél óra kikeresni hogyan kell megoldani. Kicsit fáraszt a dolog és nincs energiám sem időm rá.
    Tegnap 2 óra guglizással jutottam el oda ahol most vagyok, szóval sehova. És gondolom még sehol nincs ez a dolog, hogy egyáltalán fusson.

Például ezt átírom:
    $DOCKERDIR/idrive/config:/work/IDriveForLinux/idriveIt
    erre
    $DOCKERDIR/idrive/config:/mnt/cache/appdata/idrive

de ez így nem jó neki, hibát dob. A docker compose manual az így írja, így kéne:
    - /mnt/cache/appdata/idrive:/config

Most akkor melyik a jó? :D

Inkább virtualizálok egy windowst és futtatom abban a desktop appot, bár nem túl erőforrás barát. :U Ez nem a docker hibája, hanem az idrive-nak, hogy nem voltak képesek egy normális linux programot írni.

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés