Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    Sziasztok!
    Én is vettem egy 320-ast, viszont a funplug valamiért nem akart rámenni.. :(((
    Firmware frissítéssel kezdtem, és már azt hittem, hogy csak a régi 1.00-s firmware -el megy fel, ezért visszaraktam rá, de ezzel sem jelent meg az ffp mappa a bemásolt fájlok és az Ajaxpf mappa mellett , illetve telnet-en sem tudtam belépni..
    Próbáltam több helyről letölteni a fájlokat, míg végül sok más leírással ellentétben találtam egy olyat, ahol nem kettő, hanem egy fun_plug.local nevű harmadik is volt. Na ezzel felment. Csak előtte ugye kb. 3órán keresztül próbálkoztam vele.. :W
    Azokban a fájlokban, amelyiknél rossz elérési út volt, azoknál természetesen módosítottam, de úgy sem akarta az igazat, sőt volt olyan leírás, ahol azt írták, hogy a kiterjesztés nélküli scriptet .ffp kiterjesztéssel kell bemásolni. :Y
    Szóval a lényeg, hogy jót szívtam vele, nem tudom másnak hogyan megy fel gond nélkül 2 fájlal.. :F
    Arra is gondoltam, hogy hátha nem voltam alkalmanként elég türelmes, de szinte minden alkalommal leállt a hdd a gyárilag beálított 5perc után, tehát nem volt már hdd aktivitás amikor újra próbáltam..
    Értetlenül állok a dolog előtt.

Új hozzászólás Aktív témák