Új hozzászólás Aktív témák

  • rimo1965

    csendes tag

    Sziasztok! Pontosan ua. a problémám, mint yanni56-nak, azaz nem tudom a Samsung LE40B650 tévén a DLNA-t használni. A TV vezetékesen van csatlakoztatva a routerhez, a PC (notebook) pedig vezeték nélkül. A TV-n tudom használni az internet@tv-t (sajnos egyelőre csak youtube ill. accuweather van rajta, de állítólag hamarosan felkerül az index is a widgetek közé :) ), valamint a media player funkcióval tökéletesen lejátszik zenéket, filmeket, fotókat USB-n csatlakoztatott külső HDD-ről. A pc-re telepítettem a Samsung Share Manager-t, de képtelen vagyok összehozni a kapcsolatot a TV és a PC között, egyszerűen nem látják egymást....már tényleg mindent megpróbáltam, de hátha van valakinek egy jó ötlete, javaslata. Örülnék ha valaki jelentkezne, akinél működik a dolog, és esetleg segítene abban, hogy lépésről lépésre leírná, hogy mit tegyek. A tévén kell beállítani valamit? A PC-n vagy a share manager programban? Esetleg a routeren? Hiába nyitom meg a Share Manager-t a PC-n és osztok meg mappákat, a media player elindításakor csak azt írja ki a TV, hogy nincsen csatlakoztattott eszköz.... Előre is köszi a segítséget! rimo1965

Új hozzászólás Aktív témák