Aktív témák

  • Kaszabb

    csendes tag

    Hali mindenki!

    A kérdés a fenti...
    Először is mielőtt letámadtok: tudom,h a Wacom a vezető a területen!

    Sokat keresgettem a témába, de "sajnos" mindenhol arról volt szó, h mennyivel jobb a Wacom és, h mennyivel jobb vele rajzolni. Na itt a lényeg, én nem rajzolásra szeretném használni! Hanem itthoni jegyzetelésre... teli van a szobám lapokkal, amiken hirtelen felindulásból elkövetett ötleteim vannak :) . Lényegében skiccek egy áramkörről, megjegyzések hozzá, színes ábrák. Ezek átlátható tárolása, sokszorosítása(a módosításhoz), keresés köztük stb. elég körülményes...

    A lényeg,h szeretném gépen csinálni ezeket. Hallottam, h 24"-os moncsihoz már az A5ös is határeset,de még elmegy.

    Ezért érdekelnek ezek a márkák, pontosabban TRUST TB-6300 és GENIUS MousePen i608 között filózok.

    Igazából nem látok lényeges különbséget köztük sem műszaki paraméterekben, sem árban. Ezért inkább a minőség és a beállítási lehetőségek érdekelnének. pl.: Gombokhoz lehet billetyűparancsot rendelni? A rajzfelület területe a teljes képernyő v. állítható pl. egy ablakra v. esetleg egy részére a monitornak? Azt hallottam, h a képarány is elcsúszhat azaz ha rajzolok egy kört a 4:3-as táblán az a 16:9es monitoromon elipszis lesz.

    Szeretném a segítségeteket kérni a döntésben!

    A legjobb lenne,ha ki tudnám próbálni az eszközöket valahol, Wacom-ról hallottam egy helyet ahol ki tudnám, de ezeket sajnos még sehol nem láttam, ahol ki is lehetne próbálni.

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák