Aktív témák

  • stuka20

    aktív tag

    Szeretném megkérdezni tőletek. hogy ti is tapasztaltatok e diginettel az online (multiplayer) játékokban lagokat (olyan lag mint amikor pl. megy a játék rendesen majd megáll vagy fut helyben az embered és utána ugrik egy nagyot és megy tovább). Itt egy példa: https://youtu.be/YV6Zri7T51o?t=30s Digivel többször is felvettem a kapcsolatot emaillel, meg ki is jött egy laptopos srác és...- előtte direkt leteszteltem játékban, hogy van e lag volt is már az első 2 percben, megérkezett a srác a laptopjával lemérte az internet sebességet jó minden, megnézzük direktben játékban hogy van e lag... nem volt, megnézzük routerrel...nem volt- erre fizetnem kellett 2500-at mert nem volt semilyen hiba. Ő azt mondta hardverhibára gyanakszik- routeremet kb 1 hete cseréltem le- nem az volt a hibás.. Megkérdeztem az egyik szomszédomat aki szintén gamel valamennyit és mondta, hogy ő is észlelte. Szóval digi szerint náluk minden rendben. Ui.: diginet 200-as van bekötve, le 217mb-fel 45-55, ping 1-8ms Segítséget kérnék, hogy mi lehet a hiba forrása?

  • radi8tor

    MODERÁTOR

    Új topik nyitása helyett használd a keresőt!

    A kérdésedet tedd fel a DIGI topikban: [link]

    Ezt a topikot lezártam.

    ⭐ Stella

Aktív témák