Új hozzászólás Aktív témák

  • bwin.party

    aktív tag

    ...ha ez megnyugtat titeket én is a Digire várok. Jelenleg egy 100%-os optikai hálózat van 10 méterre az utcán és azért nem csatlakozhatok rá, mert a faluban senkinek sincs élő szerződése velük. Ez a cég a Novotron, ahol a Zajácz György ügyfélszolgálatos izé már 2012 májusa óta csak azt mondja mindenkinek, hogy 2-3 héten belül megtörténik a bekötés. Bosszant, hogy EU-s pénzből a Bakony teljes hálózatát kihúzták földben és levegőben egyaránt. A Digi egy tökorrú cég, hogy ezt a lehetőséget sem vette észre. Az Invitel + Telekom + UPC is simán leszarta, hogy itt van kb. 30.000 ember, aki előfizető lenne egy jó szolgáltatásra. Igazából szaros ADSL-em váltottam volna Pannonhalmáról való elköltözés miatt, de még átköltöztetni sem tudtam, mert nincs kiépült vezetékes hálózat a településen. Hozzáteszem, hogy Tápon lakik egy ismerősöm, neki ez a pesti cég szolgáltat és keményen odaveri a 10 megás csomaggal a 40 megát. Én meg WDSL-ért fizetek szintén egy pesti cégnek a Gridnet-nek. Megveszik a gyors netet, kilövik és több száz százalékos haszonnal adja tovább. Ebből van elegem, havi 9.500.-Ftért 4/0.5-nek... Én szorítok a Diginek, mert ők azok akik megmozgathatnák ezt a piacot és végre igazi verseny alakulna ki.

    Amit nem értek, ha annyi idióta van, aki a Telekomnál meg másik kettő operátornál megveszi a 17-20eFt-os díjcsomagot miért nem kap korlátlan netet? Baromira nagy igény lenne rá elhanyagolt régi MSZP-s területeken, mint itt is. Amióta a Fidesz van, azóta nincs egy kis fejlesztés sem. De nem politizálok, csak sajnos tényleg így van!

    Üdv. bwin.party

Új hozzászólás Aktív témák