Új hozzászólás Aktív témák

  • statoil89

    friss újonc

    Sziasztok!

    Kb. egy hete volt nálunk a Digis ember, optikai kábelre cserélte régit+kaptam új routert:
    FiberHome HG6544C.

    Két kérdésem lenne, amire ha tudtok mondani valami okosat, nagyon hálás lennék:

    1. Van egy LG tv-m, amit eddig hibátlanul tudtam használni az LG Smart Share programjával (számítógépre feltelepítettem a progit, ott megosztottam a tartalmat amit nézni szerettem volna, a TV-n pedig csak le kellett játszani)
    Mióta új a router, a TV-nem látja a megosztott tartalmat. Próbálkoztam a Plex-el is, de úgy se látja a TV a Plex szervert.
    Sajnos nem igazán értek a router beállításokhoz, elképzelhető, hogy ott kellene átállítanom valamit?

    2. Vannak ellenérzéseim az új routerrel szemben, kicsit a wifi kapcsolat szokott rosszalkodni (lassú), de úgy döntöttem adok neki egy esélyt. Olvasgattam neten, hogy ha mégis saját routert szeretnék használni, fel kell hívnom a Digit és meg kell kérni őket, hogy az ő hozott routerüket állítsák át "bridge" módba, majd ezután rákötni a saját routerem. Az lenne a kérdés, hogy ez ilyen egyszerű lenne, vagy az ő routerükön illetve a a sajátomon kell-e még valamit beállítani?

    Köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák