Új hozzászólás Aktív témák

  • benzol

    aktív tag

    Üdv Emberek!

    szakadásos témában kérnék segítségeteket

    Békéscsabán 2009 decemberében lett bekötve a 20/10-es net, egy-két hét elteltével a sebesség el is érte a a maximumot, a sebesség jelenleg is OK.

    Majd múlthét keddtől folyamatosan szakad, és naponta nem csak egyszer hanem úgy 5-10 percenként... néha eléri a félóra-órát is a folyamatos on-line állapot, de jellemező ha csinálok valamit egyszerűen csak böngészek a 3. weblap után tuti behal.

    Tegnap újra telepítettem a gépet, hogy hátha csak a tűzfal kak*lt bele valami beállításba, mert már nem jutott más eszembe(frissítettem drivert, próbálkoztam régebbiekkel is, több tűzfallal, tűzfal nélkül stb..). :F
    Telepítés vége ... oprendszer fennt, a hálózat kezelés rendben, az hálózati kapcsolatot jelző ikonnál már végre nincs felkiáltójel.. !!!végre rendben!!!! felsóhajtottam és abban a pillanatban bevágódott a kis ablak... az alján újratárcsázás 60....59....58...57....56... és számol vissza az automatikus újtarárcsázásig... :W :W
    Na itt haltam be de legalább kizártam hogy nem a gép a hibás.

    Amit nem értek hogy 2 hónapig miért ment rendesen, egyszer sem szakadt meg, most meg egyszerűen használhatatlan.

    Nem vagyok "hardcore" töltögető, jó néha egy-egy dolog lecsúszik, a torrentnél nem igazán zavar a szakadás de letöltésvezérlőnél olyan helyről töltve ahol sebességkorlát van és nem lehet folytatni a letöltést (rapidshare stb..) ott már viszont idegesítő.
    A múlt héten feleségem otthon melózott, két 10Mb-os PDF-et ötödik próbálkozásra tudott csak elküldeni a folyamatos szakadás(30-40mp) miatt....

    Azt gondolom ez nem normális.

    Az ügyfélszolgálatos e-mail címre küldött levélre az automata válasz szerint 30 napon belül jeleznek vissza. Azt gondoltam egy kicsit gördülékenyebbek. :U

    De úgy látszik nem maradhat el a személyes találka sem az ügyfélközponttal, gondolom telefonon esélytelen próbálkoznom....

    Amivel is próbálkoztam....
    1 gép WinXP32bit és Win764bit párossal (2 hónapig tökéletesen ment vele minden bármelyik rendszerrel)
    + 1 másik gép egy matuzsálem csak a számítógép hiba kizárás érdekére oprendszer: winXp32bit

    mindegyik ugyanazt a hibát produkálja.

    esetleg valami javaslat? :)

    Router vásárlásában pedig nem igazán gondolkodom, mivel nem akarom a netet szétosztani, és csak azért hogy zabálja az áramot.... és igazából nem is kellene hogy feltétel legyen a folyamatos szolgáltatás meglétéhez.

    thx Laller

    ///\oo/\\\

Új hozzászólás Aktív témák