Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz dchard #57038 üzenetére

    oké vágom de ugye nálatok nem volt DIGI még soha
    itt meg már van egy adatlapjuk 1-2-3-4-5-6 lépcsőházban mennyi előfizető van jelenleg
    ciki lenne ha most van 25 előfizető az új hálózaton meg be lehetne kötni 16-ot...

    meg ha úgyis egy lépcsőházban van 30-33-40-60 lakás akkor ha már kiépítik drágán az FTTH-t
    akkor építsék úgy hogy 33lakásosban 32végpont legyen max aztán 1 valaki szívhatja csak meg

    nálunk van 24-25előfizető ide biztos kevés lesz 6darab 4-es osztás és ugye később ha pár idős mondjuk meghal és megveszik a lakásukat fiatalok lehet még több bekötés lesz

    szerintem halott ötlet lenne ha 33lakásra nem 32 osztást 60 lakásra meg nem 2x32osztást raknának be
    tudom családi házas résznél minden második oszlopon van doboz valszeg 4-es splitterrel és ha tele van a szomszéd dobozból kell húzni
    ha jobbra balra mindkettő tele van akkor meg szívás de ott ugye nem tudni mennyien fognak előfizetni
    itt meg tudják már :K

    hackeeeee

    igen ahogy mondod
    itt nálunk a 3.-on van két DIGI-s doboz, egyikben ONT meg vagy 4-5 switch mert netes meg telefonos is onnan megy, a mellette lévő dobozban meg koax erősítő meg osztó van

    fent a 8.-on meg van még egy doboz ami a maradék fenti előfizetőt osztja
    szóval tuti adatbázis van mennyi előfizetőjük van panelenként

    bővíteni is addig lehet míg 32-es max osztást nem lépik át
    ha egy optikai szálat visznek csak be a lépcsőházba akkor arra 8x4-es splittert lehet
    ha egyik 4-es tele van akkor már nem tudom hogy lehet a helyére 8-as osztót tenni

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák