Új hozzászólás Aktív témák

  • ZaXXoN

    tag

    válasz brd #3552 üzenetére

    Köszönöm a lehetőséget! Asszem megvagyok. A traceroute valamiért nem megy, nem tudom mi akadályozhatja. Az utolsó előtti hop-ig végig csak csillagozik. Annyit elárul, hogy hány hop összesen, de köztes adatokat nem tud mondani. Se UDP, se ICMP módban. Sebaj.

    Pinget, ftp-t és wget-et viszont teszteltem. Az eredmény csodás. upc 10/2-vel összevetve röviden:
    - ping szinte mindenhova jobb. 1-2 kivétel volt, ahol picit jobb volt az upc (35 vs 40ms), de a többség, hogy rosszabb (60 vs 30, ill. 20 vs 2 és társai). De olyan angol szerver is akadt, ahol rémisztő (upc: 135 ingadozva, digi 35 stabilan :Y, nem is csoda, traceroute szerint 4 hoppal rövidebb az út).
    - ftp/wget külföldre változatos, hol jobb, hol rosszabb. Az upc mintha egy picit stabiliabb eredményeket hozna, de nem jelentős. Magyar viszonylatban viszont a 30megás digiből néhol kijött 50mega, szóval le a kalappal.

    Aláírtam a szerződést. :)

    Mostmár csak azon tűnődöm, az upc majd hagyja, hogy hatalmas kiépített hálózatait mindenki lemondja? Vagy megpróbál felzárkózni? Esetleg lebombázza a digit? :o

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák