Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz jaroslav #47021 üzenetére

    Múltkor csináltak egy tesztet, a spíler kapcsán kisebb szolgáltatónál, a csatorna bevezetése kapcsán kb 50 -50% jött ki, legalább annyian szerették volna ahányan utálják, így nem került be...

    Viszont most elnézve, pl ott a comedy central, meg a új family, meg a sok rtl-es cucc pl csináltam film+2-ből goldot, vagy az axn-eket újra pozicionálták, és csupa ismétlés megy, szinte... Hát ennek sem sok értelmét látom...

    Értem én, hogy az rtl megrettent, és most lépni kell, de a tv2-nél, legalább értelmesebb lépés fejlődés új/régi sorozatok újra előkerülése, új szinkronok, sorozatok bekerülése is van nagy erővel.

    Nem csak előveszik a más sokszor játszott, és jelenleg is x csatornán folyó dolgokat...

    Hát kiváncsi leszek, mi hogy alakul... most vajon hány évre egyeztek meg, a szolgáltatók, vagy ez szolgáltató függő?

    Pl rtl és tv2 díjai miatt sem mind1 ugye.

    ⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák