Új hozzászólás Aktív témák

  • sarotibi

    csendes tag

    Urak! Dtv előfizetésem van idén nyár óta (előtte magentás volt IPTV-vel), de sajnos az első pillanattól kezdve rosszul működik a műsorújság. Általában csak a fele jelenik meg az adóknak, a reggel nézett EPG -ben nincsenek meg a délutáni-esti műsorok, gyakran egy adott adásnál a következő műsorra nem lehet rámenni, stb. Eddigi bejelentéseimre (személyesen és a neten át) a következő válaszokat kaptam a Digitől:
    - set top boxban lehet a hiba (ez netto hülyeség, mert az stb nem arra való, különben meg kártyám van)
    - kérdését továbbítottuk az illetékeseknek - tőlük azt a választ kaptam 2 nap múlva, hogy náluk a központban nincs hiba
    -nem tudjuk, mi a hiba oka, de ez nem a mi hibánk, hanem a műsorszolgáltatóé. (a Tckomnál ilyen hiba sosem volt...).

    Most ott tartok, hogy lehet, veszek egy DVB-C twin boxot (mert a párhuzamos felvételek hiánya is zavar - a Tkom-nál egyszerre 3 adást lehetett fogni - hátha attól megjavul az EPG). A Diginél most box sincs, talán januármásodik felében lesz...

    Szerintetek mi az EPG hiba oka? (A tv-m két éves LG LM765S, de sztem ennek nincs jelentősége.)

    Kösz, Tibor

Új hozzászólás Aktív témák