Új hozzászólás Aktív témák

  • olajoszoli

    csendes tag

    Nos, üdv mindenkinek. Az elmúlt néhány órában igyekeztem mindent végigolvasni a gondommal kapcsolatban de csak nem találtam megoldást. Ezért most kérdezek és remélem tud v.ki segíteni. Csak ne ügyfélszolg. legyen a vége, mert azok biztos nem...:)
    Nos a helyzet a köv.: Budapesten vagyok, II. kerület. Vidám vidanet ügyfél. Bő 3/4 éve van nálunk digitális tv-adás. két készüléken, STB-on keresztül. Most jött a lehetőség, hogy ha a tv tudja akkor le lehet cserélni DVB-C kártyára a boxokat. Mit ad isten az egyik tv tudja ezt (LG32lf2510). Örömmel el is cseréltem. Rutinosan a saját kártyámmal menve az ügyf.szolg.-on leteszteltettem az ő készülékükkel, hibátlanul működött. Hazajöttem, ma kb. fél napja szívok. Elolvastam itt minden trükköt, átállítottam Finnre és Svédre is, beállítottam kézzel a frekiket. Ezeknek köszönhetően megtalálja az össz. digit csatornát, meg analógot is, sőt még 3 rádiót is pedig az a szolgáltatásban nálunk nincs is. Viszont hangolás után az összes adóra kiírja hogy kódolt program. Az analógok és a 3 rádió jön, de digi egy sem... Telefonos ügyf.szolg. először frissítést küldött ami azt eredményezte hogy bekapcsolás után az adott csatorna ami épp bejön működik kb. 5 percig, majd "eltűnik" az is. Marad a feketeség. Minden megoldás érdekel! Köszi előre is a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák