Új hozzászólás Aktív témák

  • anrab

    addikt

    válasz hattorihanzo #1032 üzenetére

    basszus az még mindig csúcs.
    nagyon gyatra amit a szoftverekkel vűvelnek.
    vissza az eredeti témához: egy idő után még mindig kikapcsol a tv ha egymás után elkezdem nézni a csatikat. illetve beírja a köv. adó nevét de nem vált és nem is enged semmit csinálni aztán pukk és ki.
    egyszerűen nem értem egyébként hogy mi köze lehet a csatornák állítgatásához. pedig azóta van.
    egyébként nekem meg már gyárilag nem volt benne a manuál a tv-be /2009-es tv-k-be már ott van és nem papíron/ amit a sárga gombbal lehet előhozni. /nem mintha hiányozna/ csak egy könyv ikon jelenik meg. üzleti beállításoknál egy E-matrica csíknak kellene futni és az sincs. /ez se hiányzik/ hogy jöhettek ki ezek a tv-k így.
    ami még érdekes, úgy tudom minden frissítésnél lecseréli a teljes szofvert. akkor hogy nem kerülnek bele a lemaradt dolgok. pl.: nálad az mpeg4 ha magyaron keresel. de nálam is bele kellett volna kerülnie a hiányosságoknak. a servicében be vannak kapcsolva. van ez a scenea háttérkép opció /egy pillangó 240perc mulva kikapcs. a tv/ az is nekem a képernyő közepén van fekete vastag keretbe mintha valami 1000x500-as kép lenne.
    szóval elég gázos ez a frissítéses dolog.

Új hozzászólás Aktív témák