Hirdetés

Keresés

Aktív témák

• GeneraL_XTX

veterán

Sziasztok!

nekem ma kötötték be ezt a hdsnet 2/1megás csomagot a x.kerben és azt kell hogy mondjam már megbántam :Y

sajnos csak azután láttam a topicot miután már megrendeltem a csomagot, reménykedtem benne hogy nálam nem lesznek hasonló problémák de vannak:(

legalábbis sebességügyileg, mert első dolgom volt lemérni speedtest-el meg letöltéssel és legjobb esetben is csak a felét tudják biztosítani a sávszélességnek,semmivel sem gyorsabb mint az ezért lemondott 1megás ADSL-em:(

netkimaradás még nem volt de gondolom majd az is lesz...elég csalódott vagyok azthiszem ezel lehúzom azt a 3 hónapot amíg nem lehet újra ADSL vonalam és utána a lehető leggyorsabban lemondom ezt a xart

''Nagyon el vagy tájolva emberke!Ha értenél hozzá, tudnád hogy a 7900GT már támogatja a DirectX10-et!Ugyanis ezt úgy gyártották!!Csak majd a Vista driverben aktiválódik!''--By:Gefororce_9 ***Origin/Steam: GeneraL_HUN\ Wot : T1B1***

• GeneraL_XTX

veterán

válasz never #2396 üzenetére

hát nem tudom még mindig jó ha tölt 1mega körüli sebességgel

lehet hogy elkötöttek valamit?

és valaki játszik ezzel a nettel komolyabb netes gémeket?
    ahogy láttam aping is elég magas azért lehte vele normálisan játszani?

''Nagyon el vagy tájolva emberke!Ha értenél hozzá, tudnád hogy a 7900GT már támogatja a DirectX10-et!Ugyanis ezt úgy gyártották!!Csak majd a Vista driverben aktiválódik!''--By:Gefororce_9 ***Origin/Steam: GeneraL_HUN\ Wot : T1B1***

• GeneraL_XTX

veterán

válasz rocket #2515 üzenetére

szerintem lesz mindenhol sávszélemelés, mert szerintem azt nemigen tehetik meg hogy ugyanazért az árért nem nyújtják midenkinek ugyanazt a szolgáltatást.

bár ez csak az én véleméynem aztán ki tudja:D
    de nekem lassan már mind1 lesz mert a digi nemrégiben lefektetett a lakótelepen(köztük a házunkhoz is vezető) kábeleket szerintem jön hozzánk is lan net bár még semmi konkrétumot nem mondtak

• GeneraL_XTX

veterán

válasz rocket #2517 üzenetére

nálunk a digiből már szinte minden elérhető a kábeltv,a hdsnet és a telefon is.
    más már nem lehet amit most fektetnek le, szerintem 90% hogy a lannet lesz de holnap reggel megkérdezem ez egyik munkást hátha tudja:)

• GeneraL_XTX

veterán

sziasztok

nekem is ilyen 2megás digi netem van(X.ker) és eddig semmi komolyabb problémám nem volt vele (szakadás, sávszélesség probléma stb) de úgylátom ez eddig tartott

mostanában sűrűn van úgy hogy szétesik a hálózatom ( a net egy SMC routerral van szétosztva egy PC és egy Xbox360 között) és sehol nincs net

ilyenkor felhívtam az ügyfélszolgálatot mondták hogy náluk minden oké, nézzem meg a routert.először én is rá gyanakodtam hogy pl tönkrement a ROM-ja és nem tudja tárolni a hálózati beállításokat meg hasonlók mert ha újra bekalibráltam akkor volt hálózat de ezek a kimaradások egyre sűrűsödtek és mostmár az újrakalibrálás sem segít (és most 3 napig egyfolytában jó volt a hálózat csak ma ment újból tropára)

de azt vettem észre hogy ha a kébelmodemet resetelem akkor hirtelen visszajön a net
    szóval most nem tudomhogy a router a szar vagy a kábelmodem.... :(

• GeneraL_XTX

veterán

Nálunk is most valamiért már több napja 4 mega körül jár a letöltés(X.ker)
    remélem ez így is marad de tom álmodik a nyomor:D

• GeneraL_XTX

veterán

Nekem mondjuk nem jött emelésről szóló hírlevél a számla mellé de az emelés már stabilan érzékelhető.

mondjuk letöltésnél a duplázás nem érzékelhető annyira de ez is bőven megteszi több mint a semmi

• GeneraL_XTX

veterán

srácok kéne egy kis help mert ez a szarkupac net már az őrületbe kerget.... :(((

az van hogy egyszerűen nem tudom normálisan megosztani routerrel a cuccost..számtalan routert kipróbáltam már(SMC,TP-Link,D-Link és ezeknek mind a kábeles mind a wireless formáit,most egy NetGear router van amit a UPC is ad a netje mellé megosztani)először azt hittem ezek rosszak, de mivel már a 6.típussal is ugyanazt csinálja gondoltam csak nem ezekel van a baj

a konkrét problémám az lenne hogy egy idő után (érdekes az első egy két napban mindegyik router tökéletesen ment egész nap és egyszer csak elkezdik és azután egyre sűrűbben fordul elő ez a jelenség) leesik a letöltési sebességem ilyen 0.2-0.3MB/sec-re (egyébként a 4/1megás csomagom van) és ezen már csak a router resetelése segít, de aztán pár óra esetleg fél nap múlva megint ugyanez történik:(

erre a problémára keresnék megoldást remélem csak valami speciális dolgot kel állítani a routeren ami felett eddig elsiklottam :))

remélem volt másnak is hasonló problémája :)

[ Szerkesztve ]

• GeneraL_XTX

veterán

válasz neduddki #3086 üzenetére

jaja szoktam de ha jól emlékszem akkor is csinálja ha nincs a torrent bekapcsolva de ez nem biztos :N

• GeneraL_XTX

veterán

válasz Bébá #3088 üzenetére

szerintem nem ugyanaz a problémánk nekem a net minőségével amúgy nincs gond ha pont othon vagyok és kapásból resetlelem a routert rögtön visszajön amaximális 4M le és 1M fel és ez általában nálunk stabilan van

én valami router beállításra gyanakodok

• GeneraL_XTX

veterán

válasz never #3090 üzenetére

nekem van, szerintem annyira szar a net minősége hogy a routerek elektronikája nem bír el vele:(

• GeneraL_XTX

veterán

válasz sinick #3092 üzenetére

akkor a hiba nem az én készülékemben van:(

zsír mert elég sok pénzt elbaxtam a routercserékre:(

viszont én nem tehetem meg hogy csak 1 gépen legyen net szóval vagy megszokom ezt vagy lemondom a picsába és előfizetek a drágább adsl-re :(((

Aktív témák

Hirdetés