Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz fasyrt #723 üzenetére

    ''Mellesleg a szerződésmódosítós papiroson még rajta volt, hogy lehet rendelni a szimmetrikus csomagokat is!''

    Eh... Mondjuk biztos, azt mondanák rá, hogy nem tudtak még új papírt nyomtatni :)
    Volt vmi dátum a papíron, hogy mikortól érvényes? És simán ott voltak a régi csomagok is a választhatók között, vagy írták hogy azokra is elő lehet még fizetni?
    Most is hogy voltam az ügyfélszolgálaton semmi érdemlegest nem tudtam meg, kb. annyi információtartalmuk van mint a honlapnak. Egyébként nem hiszem el, hogy nem kérhetek régi csomagot, ha nekem az kell ;] Az oké, hogy egy nagy cégnél nem szórakoznak egyes ügyfelekkel, de a HDSNET nem hiszem, hogy nagy cég lenne... :U
    Meg különben is nem új előfizető vagyok, csak a szerződést kéne módosítani... :U

    Van vkinek ötlete, hogy hogyan tudnék 512/512-es Lite+ csomagot szerválni magamnak?

    brd Szerintem is ez az egyik lehetőség, a másik meg az, hogy van bőven fölös IP-jük és egyenlőre egyszerübb a FIX IP-k használata. Gondolom csak azért írtak dinamikusat a szerződésbe, hogy ha elfogyna akkor ne lepődjön meg senki... :)

    [Szerkesztve]

Aktív témák