Hozzászólok Aktív témák

• fasyrt

őstag

Looool gyerekek, ami itt történik! :D De. piacon melózok, épp vmi öreganyót szolgálok ki uborkával (nemröhög, majd később:D). Anya megcsörget, hogy itt van vmi fószer, és mit csináljon vele. Mondom adja neki oda a telefont. Ok. Végülis sikerült 2 ubi között kideríteni, hogy modemet cserélni jött (Motorola izé, má VoIP-s). Ezt úgy nagyjából szombat dél körül, mindenféle előzetes tájékoztatás, ne adj isten egyeztetés nélkül. Hát mondom ez bukta, anya fél perc alatt routert kiszedni nem tud. :) Jó, fószer kicsierélte, visszahívom anyám (másik öreganyó, kiszolgálás alatt) hogy mi van a 768-cal, mert hogy az eddig nem volt annyi, az tuti. Öreganyám bepánikol, és elhúz, hogy őt nem baszom át 3 ubiért 768-at kérni (:DDD)... Fószer mondja, hogy ez a modem a tuti, ez jó lesz... Rákérdeztem a feltöltésre is: azt mondta, hogy a feltöltést harmadolták. No itt köpni-nyelni nem tudtam már de legalább vevő nem volt, mer már senki nem vett a 768-as ubiból:). Hazaértem, megnézem, háát. Anyát kérdem, hogy a fószer mit szólt a routerhez: kurvára nem érdekelte.... :D De a routert nekem kellett felkonfigolni (dinamikus IP, harmadolt feltöltés, ez má lassan egy baszottdrága DSL lesz). Felkonfigolom, minden tuti, letöltés fasza (120k), ping egy csöppet nőtt, elérési idő jobb lett, feltöltést még nem néztem. Remélem ez nem valami tesztidőszak, mert így egész tűrhető a dolog.

És végezetül hadd zárjak egy frappáns befejezéssel:
    ''Munkatársaink szakértelme biztosítja, hogy Ön mindig elégedett legyen a vásárolt szolgáltatással.''

Hát ez olyan felemás: Má' elindultuk az eúba, de úton még nem vagyunk. :)

Mod.: A sávszél olyan 1.08 Mbit körül van.

[Szerkesztve]

Hozzászólok Aktív témák