Hirdetés

Aktív témák

• Lars

őstag

válasz neduddki #3759 üzenetére

Ja, akkor maradtál. Oké, végülis ha működik ( hallottam olyan emberről, akinek jó minden :D )
    A költségek miatt maradok én is. Van egy 500 forintos havidíjas telefon előfizetésem náluk, ami talán már nincs is. Érdekessége, hogy korlátlanul hívhatok ezért a borzasztóan magas összegért bármilyen vezetékes számot az országban díjmentesen.
    Azért ez korrekt ajánlat. Kár, hogy nem mindig működik ... Ja, és figyelni kell a kék számokra, mert azért viszont fizetni kell :D
    A netem ugye a " sztráda " csomag, ami még kemény 3500 pénz. Kábeltv meg a fene tudja milyen csomagban vagyok, azt hiszem a legolcsóbban. Nem nagyon nézek tv-t.
    Szóval összességében elmondható, hogy nem lenne rossz az ajánlat, csak a műszaki szinvonalat kéne erősen felhúzni, mert az borzasztó. Amennyire elégedett voltam 6 évvel ezelőtt ( akkor költöztem ide ) annyira vagyok jelenleg elégedetlen az egésszel.
    Egyébként szerintem nem véletlen, hogy ennyire korán halnak ezek a modemek. ( Nem hinném, hogy azért, mert mosónő felmenői vannak .... )

Aktív témák