Aktív témák

  • pbalu

    aktív tag

    Sziasztok!
    Nekem most kezd nagyon elegem lenni belőlük: fizetős szerveren játszunk F1 szimulátorral és vasárnap este 7 körül connection lostal ledobott a szerver, pedig nyertem volna... :W A hétvégén ez többször előfordult már egyébként. Betelefonáltam mondták hogy ők nem látnak semmi rendelleneset de "dolgoznak rajta". Ahham...

    Egyébként wifi router is van a rendszerben, de ezt most direkt lehúztam, nehogy az kavarjon be. Az is egyre gyakoribb jelenség, hogy ha benn van a router (linksys wrt54gl, vadiúj) 1-2 nap után teljesen behal a letöltési sebesség, azonban a feltöltés az maxon megy. Ekkor egy router release/renew megoldja a problémát. De nem a wifi routerrel van a gond, mert a régit pont ez miatt cseréltettem le gariban ...
    Ventrilo szerveren is hatalmas késéseim vannak, míg a többi 6-7 emberkének minden okés.

    Szerintem haldoklik a digis modem, csak nem tudom hogy lehetne rávenni őket hogy lecseréljék? :O

    Valakinek ötlete esetleg?

    ''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

Aktív témák