Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz launcser #230 üzenetére

    A penzt en is visszafogom kovetelni, legalabb jo hir, hogy foglalkoznak az uggyel :)
    Bar mondjuk hogy azt kerik irjal egy kervenyt a vezetosegnek, az mar egyertelmu eltereles.
    Maguktol kene elnezest kerni, es 1 honapot elengedni, vagy ha penzt nem tudak visszaadni/bevonni a kovetkezo szamlaba, akkor emeljek meg savszelesseget 1.5 mbit-re mondjuk 2 honapra :)

    Ez egyertelmu hazugsag a reszukrol, hogy csak modem cserevel valosulhat meg a savszelesseg emeles.

    Akkor mire fel volt a szuper telefonos akcio januar 3-tol marcius 31-ig?
    Az is ugy valosult meg mint a savszelesseg emeles, papiron letezik csak.
    Egyebkent az haborit fel igazan, az hogy en itt duhongok 1 vagyok a sok kozul, sokan tudataban sicsenek szerintem, hogy mi jarna nekik, es azokat siman lahuzzak honapok ota +penzzel, hif meg szokas szerint nem tesz semmit.

    VI. keruletben is laksz ? csak azert kerdeztem mert nalunk a helyi iroda messze van es telefonon is total hozzanemertonek tunt a holgy, inkabb mennek a kozpontba az jobban utba esik.
    Latom hogy szemelyes talalka nelkul zero megoldas letezik, ugyhogy muszaj leszek bemenni, legalabb normalis idoben lennenek , de majd valahogy elvergodok hozzajuk :)

    [Szerkesztve]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Aktív témák