Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz shotika #4522 üzenetére

    Én sem tudtam volna jobban megfogalmazni. :R
    Szoktam is kicsit vakarni a fejem amikor azt hallom/olvasom, hogy D4 alig néz ki jobban mint D3 grafikailag vagy hogy hasonló. :F
    Kb ég és föld a kettő grafikailag, elég csak pár percre belépni D3-ba és utána bekapcsolni D4-et. 'én is most azt csináltam mert pont D3 S28-at játszottam D4-es béták közt'

    Skillek meg igen vannak visszatérőek már D2 óta, D4 skill tree nekem sem a kedvencem eddig de célnak megfelel illetve a paragon tábla/skill rész is van még.

    Túlságosan én mondjuk nem akarom megítélni a játékot egyenlőre mert ARPG szinten ez a lvl 20-25 meg ACT 1 nagyon kevés volt ahhoz.
    Engem inkább az end game érdekel és majd akkor tudok véleményt formálni és még akkor is max az akkori helyzetről mert ugye Blizz állandóan változtat dolgokat. 'D3 sem az jelenleg ami megjelenéskor volt + talán tanultak is valamit belőle :) '

    Attól én sem félek, hogy nem fogok tudni eleget játszani vele vagy hogy le kéne törölnöm a gépről mert annyira rossz lesz. :D 'Grim Dawn/Titan Quest nekem is talán a kedvencem Diablo után mint ARPG, PoE meg már a ló túloldala mint ahogy említetted, nem veszi be a gyomrom több esély után sem'

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák