Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Vistaboy #96036 üzenetére

    Eleve a PA cuccok semmivel sem nyújtanak többet, mint a PA cuccok. Persze max statosak, de 10 A cuccból nagyon közel kerülhetsz a PA statjaihoz és ha PA-t is kapsz, egyáltalán nem biztos hogy jó statokkal. Innentől az, hogy valaki nem kap PA-t nagyjából semmit sem számít. Mintha hiszitből kellene a PA, mert nekem az jár, mert megvettem a játékot :F
    Túl sokszor olvastam WOWban is ezt a hozzáállást és szénné is butítják folyamatosan az egészt. Azért mert vaaki megvette a játékot nem jár neki semmi, csak az amit elér benne.

  • reelc

    veterán

    válasz Vistaboy #96036 üzenetére

    Szerintem nem gond a szóló GR70.
    Vedd figyelembe, hogy az emberek jó részének megvan NSben, és nem kötelező szezonozni. Aki meg szezonban hajt a Guardianra, annak meg amúgy is meg kell lennie a szóló 70-nek. Ha már a ládához kell a 60, csak továbbküzdhetnek a 70-ért nem? Ráadásul az elmúlt patchekben minden karinak jutott 1-1 szetbuff és tárgy, amivel könnyebb elérni a 70-et, mint pl. 1 éve. Kb. itt a lényeg: folyamatosan erősítenek minket, akkor miért ne lehetne nagyobb a követelmény is? Hidd el sokaknak nagyobb érvágás a Set Dungeon masterre a választott karival, mint a GR70.

    (#96038) MegalodonS: Leírom újra: "Tudok én is a Nekróról, de az nem hoz újdonságot minden classnak. Maximum annyit, hogy minden class veszít valamennyi embert. " Ezzel nem azt mondtam, hogy nem hoz újdonságot a játékba, hanem azt, hogy sokat ér vele egy crus vagy dh, vagy egyéb... semmit. :)
    Ja, meta. Szóval a +1 classal az lesz a helyzet, hogy az eddigi 2-3 nem meta class helyett lesz 3-4. A szinte örök mellőzött DH és Crus mellé érkezik majd még valami.

    (#96040) zsotesz81: Olyat írnék amit még más nem.
    Próbáld meg a Bane of Stricken helyett a Bane of Powerfult. Ha úgy érzed kevés a DPS-ed, segíthet. A Strickent inkább 75 fölött használnám.
    Nem tudom mi a followered, de a Templart javaslom. Többek között azért, mert elmegy tankolni a farkassal. DH-nál fontos, hogy minél messzebb legyél az ellenségtől.

    Törekedj arra, hogy a followered tárgyai és azon a skillek ilyenek legyenek. Szólóban (ha van) peted mellett a follower a társad, kell neki is a jó cucc. Nem fog sokat sebezni, inkább a cannot die tárgyának, ill. a skilljeinek és a tárgyainak a kihasználása lesz a lényeg.

    A Hellfire Night Stalkernek nincs sok haszna, bár az amu egész jó. Ha tudod cseréld le, legfeljebb több Evasive Firet lősz el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák