Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz MegalodonS #96028 üzenetére

    Tudok én is a Nekróról, de az nem hoz újdonságot minden classnak. Maximum annyit, hogy minden class veszít valamennyi embert. :)
    Ha fizetsz, lesz Nekro paradicsom. :)

    Nem, én pont nem a barber félékre gondolok. Az ilyet nem korrekt felhozni, hogy miért nerfelték buff után, leírták 1000-szer, hogy a PTR az teszt, nekik is tapasztalat gyűjtés, hogy (szerintük) normális értékekkel kerüljön ki minden élesbe. Szerintem ez így korrekt. Képzeld el milyen lenne, ha élesben patchelnének mindent, Mi felháborodás lenne miatta? Az LB hogy lenne akkor?
    A PTRrel amúgy a tesztelőik munkáját végezzük.

    Valóban más játékokban is nerfelnek, de azok inkább sztori ill quest alapúak, nincs egyéni LB például, sem csapatos, sem szezon. Patchenként változtatnak és vagy tetszik, vagy nem. De máshol minden meglepetés, és nincs PTR! Így ezt sem korrekt felróni.

    Az Armory tetszik, és nem 1-2 óra plusz, de nem ez a nyereség benne, hanem praktikus dolog. :) Persze vigyázni kell vele, hová teszed utána tárgyakat, de örvendetes változás ez is és a Crafting Material Inventory is. Jó lesz az Armory, amint tudatosul az emberekben, hogy ezzel semmi helyet nem takarítanak meg. :)

    Az inventory tartalmat majd patch után érdemes törölgetni, akkor majd jobban jövedelmez.

    Ja, és mekkora öröm lesz majd 1-1 Primal Ancient esése. Ha véletlenül lesz egy item a megfelelő statokkal, akkor akár 3-4 másik itemet is dobhatunk ki miatta (pl. fegyvert). :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák