Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Delávégá #94037 üzenetére

    Igen, nekem is hasonló érzéseim vannak. Majd ha bejön elég pénz akkor jön a druida és a többi régi kaszt is, tényleges tartalom nélkül, mert az Activi$ionnek kell a pénz.

    Inkább raktak volna bele plusz egy actot, plusz pár szintet és lenne kétféle verzió a kiegből: csak a küldetéseket veszed meg és utána megveheted a plusz kasztokat vagy drágábban előre megveszed kieggel együtt a később jövő karaktereket is. Bármennyire is utálom ezt a megoldást (Season Pass), de beruháznék rá, mert néha-néha szeretem elővenni a játékot. Még ha nem is vagyok egy nagy fanatikus :U Bár arra azért van egy közepes tétem, hogy megjelenés után 4-5 GR-t simán ráver a nekró a többi kasztra, elvégre valahogy muszáj eladni ;]

    És kis OFF: az SC2 megoldása meg szimplán gusztustalan a plusz coop karakterekkel. Minden részt megjelenés környékén vettem meg, teljes áron és néhány plusz commanderért még van pofájuk pénzt kérni. :(( Igen, alapvetően nem sok a cirka 1500 Ft darabjáért, de tényleges plusz content nélkül, úgy, hogy 30k fölött fizettem eddig a játékért azért enyhe túlzás.

Új hozzászólás Aktív témák