Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szallasi007

    őstag

    válasz Gorneck #62044 üzenetére

    Az optimizmusodat tisztelem illetve hogy még egyáltalán játszotok, de azért én kicsit azt vártam hogy olyan lesz mint egy mmo. Fő szál, millió egy dlc néhány dollárért (nem 40 euróért!), végtelen fegyverarzenál, kombinálható skillek.
    Ha meg már nem lett normális mmo akkor olyan single game ami nem a heti 15-20 óra ugyanott-megyek-nem-találok-semmit-de-azért-nem-adom-fel-hátha-mégiscsak csinálomról szól. Biztos a Dio2 is erről szólt csak, akkor voltam tizenéves és nem érdekelt de most már felnőtt fejjel nekem ez kevés lett :( Konkrétan nekem rohadt unalmas, egy helyben toporgok már a kiegben is és nem vitt rá a lélek, hogy megint beleöljek 800 órát és rájöjjek hogy, színes szagos, de mindenki másnak sokkal jobb a dropja mint nekem. és hamarabb nyerem meg a lottót, mint hogy ebbe a csodába haladós monkom legyen, mert valami buzi óvodás blizzardos elrontja a monkot mert unatkozik.

    ez már csak gyökér kérdésem egyike, amit valószínűleg mindenki tud, DE ha van 2 milla dps-em és 55% chc-m meg még vagy 400% chd-m akkor mi a retkes túró hogy sebzek 40k-kat? akárhogy számolom nekem nem jön ki :( - ez a része költői mert már le is töröltem a gépemről csak ezt soha nem mertem megkérdezni :)

Új hozzászólás Aktív témák