Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schwartz

    addikt

    válasz mikromanus #59041 üzenetére

    Te nem vagod ezt a WD-s dolgot. Az a gear es skillezes ami most piitinek van az nalam a futtottak meg kategoria. Kb egy honappal ezelott toltam ugy. Most mar van jobb, haladosabb es igazi party arc...
    Riftben nem allok le hullakat forgatni mert nincs ra ido. Rohanas van, erted? :D Kulonben is ha felforgatnak mindent elotted mire mesz az ovvel? Es linkeltem mar itt egy par videot amitol kereshetted az alad, ugy barbarral mint WD--vel, igaz meg expansion elott, de most sem lenne maskent, nyugodt lehetsz...A Harrington ov (mindent osszevetve) engem csak hatraltat petes WD-vel, barmennyire is hihetetlen.
    Mit frissitsek? Jah, hogy pitti kukazta kozben a zuni setbonuszt es megkevesebb fetish-el Hexingel castolas helyett? Van egy picivel jobb Doombringerem, rakjam fel hamar? Es a Harringtont is? Majd lojjek el egy aktiv skillt a fetish armyra es szaladgaljak fele annyival mint elotte? :D Vagy tegyem be a Jungle Fortitudeot a Gruesome Feast helyett, hogy a 20sec-es Army biztos kibiirjon annyit? :D

    [ Szerkesztve ]

    If he dies, he dies.

  • schwartz

    addikt

    válasz mikromanus #59041 üzenetére

    Aktiv Fetish Army-t es full zuni set-et a legutobbi patch ota csak Kukrival erdemes tartani. Harrington ovvel es 1.4-es fegyoval meg a budos eletben nem lesz meg a 15 fetish. A passziv petek mar nem epulnek be az armyba az onnan elhullok helyere meg zuni set-el sem igy tobbnyire ujra kell castolni ha kell 8-ra a Force Armor( (de azzal a tobblet is megsemmisul) Annyival viszont nem birjak tovabb, hogy megerje szarakodni veluk mert magas AS mellett single targetre is jobban jarsz ha passzivokat idezel. Ha megnezed a gear-em, kb dupla annyi toughness-re jon a Horrify FA + elit fight soran kb. minidg + 450 All Res (a Gruesome Feastbol) igy nem nagyon van az, hogy el kell bujnom a kamyar moge "hexingeln" igy viszomylag gyenge partyban sincs fakereszt, Soloban mar fele ennyi dmg es toughness is overkill. Akkor mire kelljen a Harrington? Hogy a ladakra figyeljek? :)

    (#59044) mikromanus
    Az expansion elottit ugy ertettem, hogy MP10-es.

    [ Szerkesztve ]

    If he dies, he dies.

Új hozzászólás Aktív témák