Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Gyuri27 #55049 üzenetére

    Ahogy látom ez is változó, mi pl felváltva Monkozunk, hetente van váltás (még mindig jól jön egy jó Monk). Előtte többnyire csak én toltam vele, esett is a motyó rá (nem is panaszkodom)...viszont így, hogy van aki jön helyettem Monkkal azoknak az 1 hét alatt tönnyire nem esik semmi...vagyis inkább úgy mondom, hogy azzal a karival jó cucc nem esett (új 70es set amivel vmikor feljebb lehet lépni).
    Szal kicsit olyan, mintha acc és kari szerinti loot lenne, persze ez már csak találgatás és tuti nem így van, de vicc, hogy cserélek karit és azonnal el kezd hullani a leg, míg azzal a karival amivel soloba is tolom arra semmi (nemhogy set, de még leg se nagyon).
    Mondjuk azt sejtettem, hogy nem lesz egyszerű főleg, hogy 10k+ BS után se ad taskert az a lotyó...de, hogy ennyire random a random az kezdi kiverni a biztit... :)

    Remélem este már nem lesz lag így 1-2 kört tudok majd menni...hátha nekem is beesik egy tasker... :D :DDD Mondjuk Kari előtt nem számítok illen finom motyóra...

    (#55052) shouryuken: Jobban felszerelt? Craft, rare oszt csá...az tényleg jó felszerelés. Se Zuni, se Jade, se Cere, se Mojo 1 hónap alatt...amire aszondom szép fogás rajta az a fejes...amit 2-3 rift után eddig akinek nem volt az meg is kapta... :D

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák