Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • defede

    tag

    válasz F-ECT$ #33015 üzenetére

    A 3 AS-nél tényleg változik a wizard fekvése. Én idáig 1 olyan wizzel játszottam akinek megvolt bubi nélkül de annak a gearje... :). Azért mondtam a 800 LOH-ot mert beváltottam egy Unity-t és 150 LOH-al kevesebb lett, meg is lehetett nézni mennyivel többször haltam. Ott azt mondtam elég a 270 K körüli DPS mert innen már úgy hogy ne vesszek a túlélőképességemből nehéz fejlődni.
    A te véleményedre maximálisan adok mert régebbi vagy lényegesen a wizardok között és mindíg jó tanácsokat osztottál. Talán észre is veszed a gearemen hogy sokszor hallgattam rád (meg persze a Danira nehogy megsértődjön :) ) Ki ne hagyjam Andrist akiről szintén szoktam puskázni mert az ő CM-je is elég pöpecre sikeredett.
    Igazság szerint a 2.74 szerintem sima farmnál nem szükséges. 2.5 AS-el ~800 LOH-al 50 CHC-al is állóra fagyasztom a képet annyira amennyire kell. Nem szoktak panaszkodni akik velem játszanak.

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

Új hozzászólás Aktív témák