Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz Edge #104027 üzenetére

    Nekem ez a baj az összes "diabló klónnal". Másabb, de majdnem ugyan olyan, kicsit gagyibb, de lehet valamiben jobb. Viszont közben mindig eszembe jut hogy e helyett a rendes Diablo-val is nyomhatnám.
    Viszont már most nagyon gondolkozok az egyik kipróbálásán. Szerencsére vannak még alternatívák.

    De a Blizzard-ot se írnám le még le.
    Most eléggé kifutóban vannak a projektjeik. SC II-ben se sok kontent van már. Wow még megy, de azt nem is lehet leállítani úgyse. A Heartstone az megy rendesen az biztos. A Hots az eléggé kis bázisú a másik 2 nagy Moba mellet, de sokan szeretik, az még biztos fog menni egy ideig.
    De ez 2 ingyenes cím, ahol újabb játékosok lehetnek, de ezek nem húzó címek.
    Maximum az Overwatch van ami rendes nagy címként üzemel minden online kontenttel, mikrotranzakcióval.
    Mostani Blizzconon lesz valami nagy cím szerintem. Bár kétlem hogy Diablo :).

  • reelc

    veterán

    válasz Edge #104027 üzenetére

    Egy évekig polírozott, komoly költségvetésű AAA kategóriás játék vs. egy indie, a másikhoz képest kisebb pénzből, töredék létszámmal összerakott még alfa verziós játék amit összehasonlítottál. Ja, és a játékok árában is komoly differencia van.
    Persze, hogy gagyinak tűnik. Nyilván még sztori módban is.

    Van egy ismerősöm, számára a Diablo 2 a legjobb. Mindent ahhoz mér a mai napig.
    Próbálta a Diablo 3 Starter Editiont, és szerinte egy nagy sz*r az egész játék. Meg amúgy minden a D2-őt kivéve. Neki az tetszett moddolva, így volt elég helye. Nem bántásból írtam, tényleg ez jutott eszembe a dologról. :)
    Én is nehezen raktam le a D3-at, párezer órával azért függőség is volt benne, elismerem. De már leírtam elégszer, hogy iszonyat céltalannak éreztem a Paragon dolgot, meg a Primalt... már nem okozott örömöt a játék, hát kerestem mást, mert a D3 alapjai már nem fognak változni. Nekem sosem volt LB célom, mint nektek, régóta nem olyan jó közösségi élmény számomra, mint nektek, ez mind segített váltani.

    (#104028) _drk: Szerintem azt kell eldönteni, hogy unja az ember az adott játék rendszerét, vagy sem?
    14-ik szezon, pár nap alatt felhúzol valamit, viszonylag hamar meglesz mindened, onnantól minőségi csere lesz a cuccokra, kő húzás + Paragon vadászat. Mondjuk 2 hét múlva már semmi új tárgyad nem esik, csak minőségi csere lesz. Vagy maradsz NSben, és az ottani karikat pátyolgatod. Rekorddöntögetés, stb.

    Ez törvényszerű. Hasonlít, mert ugyanaz a stílus. Persze, hogy egy másik játék valamiben jobb, mint a D, valamiben rosszabb. Akár az FPS-eket vagy RTS-eket is hasonlítgathatod ilyen alapon.
    Én már egy jó ideje mással játszom, és néha eszembejut, hogy pl. mi lenne ha azt a rengeteg órát a Diabloba öltem volna... és örülök, hogy váltottam. Sokáig szórakoztatott, de egyszer vége van.

    Én sem írom le a Blizzardot, de az elmúlt 6 évben változott a játékkészítés. Ahogy írtam, az üzleti modellek, minőségi játékok másoktól... most nem "egyeduralkodó", mint a Diablo 1 és 2 idejében.

    [ Szerkesztve ]

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz Edge #104027 üzenetére

    még nem is beta... persze, hogy még "gagyi"... én sem játszok vele, de szépen épül és bővül a content és nekem tetszik az irányvonal... :)

    Majd full release után nézd meg újra ;)

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák