Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz JSaN #104025 üzenetére

    Price increase with beta release?
    Idemásolom egy fejlesztő válaszát:
    "Hi,
    there is no official statement, but a higher price could be possible (beta start)!
    Greetings"

    Úgyhogy nyári Steam vásáron jó eséllyel megint 15EUR lesz - ennyi volt legolcsóbban eddig - akkor lehet le is csapok rá. Nem várom meg, drágul-e a bétával?
    EA végén megjelenéskor emelkedhet ár, nem egyszer megtörtént már.

    Amúgy a Grim Dawn a 2016-os megjelenésű, az alapára 25 EUR volt akkor is most is - mondjuk azóta volt sok durva akcióban. Sok pénzt összeszedtek Kickstarteren annó. Ha emelkedik is a Wolcen ára, nem hiszem, hogy 25 EUR felé menne.

    A Wolcen sok pénzt összekalapozott, nyilván ezért is ennyi az ára. $225,000 helyett $406,979-et. Umbra volt még akkor a neve, nézd meg a Goalokat gyakorlatilag a $400,000-es célig előre megkapták a pénzt. Az Early Access meg azóta járul hozzá a stabilitásukhoz, mióta EA lett. Szóval amiket ígértek meg kell lenniük, ha jó játékot csinálnak, nekik már 0 rizikó az egész. Megjelenés után nyilván jönnek patchek - hibajavítás, balansz. Ha lesz ötletük nyilván lesz majd DLC is valamilyen tartalommal a későbbiekben.

    Augusztus helyett esélyesebb a novemberi Blizzcon. Ha bejelentenek valamit, az valószínűleg idén már nem jön ki. Sőt lehet jövő nyáron leghamarabb, vagy akkor se, ki tudja?
    Ahogy a D3-mal bánnak egy ideje, és amilyen üzleti modelljei vannak a cégnek, én már nem is nagyon várom, mi lesz a széria sorsa.
    Mert milyen volt minden egyes Diablo? Alapjáték, majd nemsokára egy kieg, ami felbővíti. Mai áron az új rész benne lenne kb.15000+15000Ft-ba 2 év alatt. De nem hülyék, nem maradhat a mostani üzleti modell, nyilván lesz lootbox vagy valamilyen mikrotranzakció, mint a többi pénzt fialó játékukban. Ez lesz az ára a folyamatosabb frissítésnek. Ami lehet mondjuk 1,5 évente egy új kieg lesz inkább.
    Meglesz a közönsége így is. Mert Diablo és mert Blizz.

    [ Szerkesztve ]

  • Edge

    veterán

    válasz JSaN #104025 üzenetére

    én megvettem de refundoltam is kb 10 perc után.borzasztó gagyi volt dio3 után...

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák