Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Nekem is sikerült megszerezni a Whimsyshire portrét, még a játék legelejéről maradt meg az "Infernal Staff of Hedring", amikor még a Torment helyett Inferno szint volt, és alig lehetett jó cuccokat szerezni - mármint a játékban. AH-ban volt dögivel, persze csak ha volt elég pénzed... :U

    Örömmel tapasztaltam, hogy a patch-ben végre kijavították az Inna set hibáját, nevezetesen, hogy tárgyak felvételénél, illetve különféle egyéb interakciónál elég durván leesett a HP. A Healing Well esetén például elég durván festett, hogy gyógyítás helyett lefelezte az életerő-pontjaimat... szerencsére ez már a múlté. :)

    Viszont egy érdekes jelenségre is felfigyeltem. Ha valami elpusztítja a Mystic Allyt, akkor szanaszét esik, majd szép csíkok jelennek meg a darabok között. Ez tuti grafikus bug, nem hinném, hogy ezt így akarták a Blizzardnál. A képen nem annyira jön át, akkor szebb, amikor mozogsz is közben, tiszta pókháló lesz tőle pár másodpercre a képernyő.

    Remélem, pénteken tényleg élesedik a Season 6, a hétvégén rá fogok érni, de utána már alig-alig. Május elseje is eshetett volna hétfőre, így egy ünnep újra megy a levesbe. Idén sajnos ezt kifogtuk, Augusztus 20. szombaton lesz, Karácsony első napja is hétvégén, ráadásul Újév is vasárnapra fog esni és másodikán már menni kell melózni... hogy a fene vinné el. :(

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák