Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz Joezyka #89902 üzenetére

    Szerintem lehetne célzottan embereket találni (főleg innen a fórumról is akár), akik szívesen visszamennek játszani nonseasonba. Előző seasonnál pl kökény rémlik, aki megátalkodottan nonseasonozott (talán nem is csinált s5 karit, nem tudom)
    Mostani seasonban season only voltam, mert kitűztem a paragon 1000-et zárasra célként, es nem volt két perc (nekem) elérni, de a következő seasonban csak a láda, esetleg a Guardian a cél, ami nem egy túl hosszú folyamat, főleg PTR-t nézve.
    Szóval én mellette nagyon szívesen non seasonozom, van egy support WD-m, ami még passzol is a 4 emberes metába.

    Valakinél láttam a Ph klánban, hogy van egy "T6 rift partner" címkéje, olyant ki es hogyan tud/jogosult csinálni?
    Hasznos lenne, a GR szerepeket feltüntetni mondjuk, hogy "nonseason support WD" meg ilyenek.

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák