Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    4 karakterrel jatszottam fokepp seasonban.
    UE DH es most a LoN WD lehozta a solo 70-et.
    Invoker Crusader 67-nel volt, de letoroltem, meg a wizardom is ment a levesbe.

    A LoN WD-mmel sem vagyok tulsagosan kibekulve, mert 70en is mar eltaknyol par elitnel...
    A ket gyuru eleg gyenge, ott veszitek dps-t. Egyetlen item nem ancient a Tasker, de cserebe maxos sima.
    Toltam nagyon sok FS-t a porgetesre, ket ancient Tasker volt csak, a jobbik is minusz 11% dps a simahoz kepest.
    Szoval amig egy ancient trifecta nem esik, addig marad ez. A macska offhand is eleg gyengusz ancient.
    HF amut meg nem volt idegzetem legyartani, lehet azt majd meghagyom season zaras utanra.
    Semmi sincsen meg kovezve. Solo 80 lenne a vegcel (vagy legalabb a kozelitese)
    Nagyon sok fejlesztenivalo van meg rajta, de eleg nehezen birom materiallal a sok porgetest.
    Bountyzni szeretek, de az FS-em mindig a 0 fele konvergal, meg a DB is.

    Miota be tudok ugrani support WD-zni, magasabbak a gemjeim es kozelitek a celul kituzott 961-es paragon eleresehez is (948 most, 961, mert azzal erem el a p1000-et zaraskor)

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák