Új hozzászólás Aktív témák

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    válasz kökény #89083 üzenetére

    Szerintem az lehet benne a pozitív, hogy teszem azt valaki elérte azt a szintet, amit mondjuk kitűzött (P1000, GR80 stb.), és ha már nem akar zárásig farmolni, akkor is van egy lehetősége, hogy mit csináljon. Persze ezeket is farmolni kell, de ha megvan akkor max nézegeted, hogy milyen fasza. Én legalábbis így látom, és nekem ezért is jó pl a set dungeon dolog, mert nagyjából tudom, hogy mivel fogok szenvedni ápr. közepéig :D

    @granini :
    Az első szárny nálam a best, de ahogy láttam datamind-ban, elvileg lesz a nagy madár szárny is.
    Korábban volt egy szárnyas meg petes video 2.4 miatt, úgy látszik nem csak a kínaiaknak szánták az összeset (naazért :D )
    Amúgy előre látom, hogy kijön majd a patch, mindenki rászabadul, hogy hú de jó ez meg az a szárny, aztán pár nap múlva meg: rohadjon meg a blizz, milyen x% droprate?, már 1000x megöltem mégse dobja :DD :DD

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

Új hozzászólás Aktív témák