Új hozzászólás Aktív témák

  • kökény

    aktív tag

    Ez a wizz tényleg nagyon OP lett, EB-s wizzel kifarmoltam a DMO settet, ráagattam és 1 hetes karival lehoztam GR72-t.
    Összehasonlítva FC barbival, ahol még a 68 sem tuti sőt semmi sem tuti és ha éppen nem tudom az FC-t nyomni, akkor fehértől is megfő:(
    Tegnap Nyakazo kollega jött a leappel, ami ha él, akkor iszonyat sebzést tol ki, de szegény nagyon sokat halt.
    A wizz meg atombiztos, úgy megyek neki a 70-nek, hogy csak az idő kérdés, van védelem van dmg (és én még hol vagyok a fullosokhoz képest).
    És én wizz terén amatőr vagyok, de miért nem lehet a többi kasztot is ilyennek megcsinálni, mert a MS DH is király, de 68 felett már azzal is mozgok ide-ode, mint a hülyegyerek és nálam már papírrá válik.
    Barbikról írtam, csak supportnak valók, milyen már, hogy a kőkemény közelharci kaszt hamarabb megpurcan, mint a wizz... ejj-ejj Blizz :)
    Még talán a Crusi, ami jól bírja és elit ellen is hatásos -soloban ugyebár és kifújt,a többi esik-kel.
    Szóval kedves Blizz wizz oké, kéretik a többit is ilyformán kibalanszolni, köszönettel! :D

Új hozzászólás Aktív témák