Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz atidzsiforc #77659 üzenetére

    A Molten Wildebeest's Gizzard, Pain Enhancer, Moratorium vagy Wreath of Lightning nem lenne jó helyette? Nekem ezek tűnnek jónak leírás alapján. Megpróbálok lyukat tekerni az amulettbe, remélem, sikerrel járok.:)

    MOD: Sikerült. Beletettem, amit javasoltál, de örülnék, ha elmondanád, hogy később esetleg melyik lenne jobb, ha feljebb jutok. Köszi előre is. :R

    (#77661) Gyick: Nekem már fullon van a barátlistám, megjelenéskor, valamint a kieg után sokat játszottunk, de sajnos közben nekem más dolgaim is voltak, így lemaradtam tőlük. A Season 2-nél megpróbáltam kezdetektől felvenni a ritmust, de nem lehetett behozni így sem a lemaradást. A meló miatt naponta csak 1-2 órát jutok oda játszani, egyszerűen nem tudok velük lépést tartani, azt követően mindenki nyűgnek tekintett. Mostanában már inkább csak szólózok, így nem vagyok kötve senkihez és másokat sem hátráltatok a fejlődésben. Jobb ez így. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák